Про це пишуть у Ace Showbiz.

Кінозірка пригрозив журналістам судом, адже вони незаконно вилізли на паркан їхнього подвір’я та сфотографували новонароджених Еллу та Олександра.

Читайте також: Джордж Клуні вперше вийшов в люди з двійнятами: фото

Минулого тижня фотографи з журналу Voici залізли на наш паркан, видерлися на наше дерево та незаконно сфотографували наших дітей у нашому домі. Будьте певні – фотографи, агенція та журнал переслідуватимуться за усією суворістю закону. Цього вимагає безпека наших дітей,
– заявив Джордж у своїй офіційній заяві.

Проте представники журналу теж відреагували на скандал та зазначили, що Джордж і Амаль є публічними особами, їхнє весілля у Венеції широко освітлювалося медіа, і їхні спільні фото на різних подіях теж бачить весь світ.

"Народження їхніх двійнят, Елли та Олександра теж багато коментувалося, ними самими та їхніми сім'ями. Фото, опубліковані Voici у п’ятницю – це відповідь на вимогу публіки. Люди люблять Джорджа Клуні і багато років слідкують за історією його життя. Ці фотографії не наражають на небезпеку пана Клуні, його дружину чи їхніх дітей", – відповів речник видання.

Нагадаємо, що в лютому 2017 року вперше з'явились чутки про вагітність 39-річної Амаль. В деяких ЗМІ повідомляли, що зіркова пара вдалася до штучного запліднення. І теплого 6 червня 2017 року Амаль Клуні разом з Джорджем в одному з лондонських пологових будинків стали батьками двійні, – дочки Елли та сина Олександра.

Батько Джорджа Клуні також повідомив, що діти подружжя народилися з темним волоссям, а хлопчик Олександр дуже схожий на Джорджа.