Джонні Депп був у шлюбі з 47-річною французькою співачкою Ванессою Параді 14 років, проте в 2012 році вони розлучилися. Актор пішов від неї до 26-річної красуні Ембер Герд.

Читайте також: Батько Ембер Герд погрожував застрелити Джонні Деппа під час їхнього розлучення

Незважаючи на це, Параді залишалася вірним другом і союзником для Деппа. Вона завжди підтримувала його і запевняла, що під час їхнього спільного життя Джонні був зразковим чоловіком і батьком. Так вона захищала Деппа, коли Герд звинувачувала його у домашньому насильстві. Про приїзд актора до французької столиці на Різдво повідомив таблоїд The Daily Mail.


Джонні Депп у Парижі / Фото: The Daily Mail

З фотографій, де Лілі-Роуз обіймає батька, можна зробити висновок, що актор з донькою є дуже близькими. Спадкоємиця Деппа стала моделлю та акторкою, тому підтримка батька та його поради є важливими для неї. Про сина Джонні Джека відомо дуже мало, оскільки він не є публічною особою. Отож, зважаючи на це, не дивно, що актор вирішив відсвяткувати Різдво разом із колишньою дружиною та дітьми.


Лілі-Роуз Депп та Джонні Депп / Фото з відкритих джерел

Нагадаємо, місяць тому актора покинула кохана 24-річна Поліна Глен. Це був другий удар після розриву з Ембер Герд, а Ванесса Параді вкотре підтримала Джонні у цій ситуації.

Читайте також: Вони не були суворими, – Лілі-Роуз Депп відверто розповіла про зіркових батьків