Про це повідомляє The Daily Mail з посиланням на інсайдерів. За їхніми даними, кіностудія Disney намагалась дистанціюватись від Джонні Деппа ще у 2016 році. Тоді весь світ активно обговорював резонансні фото та заяву Ембер Герд. Акторка розповіла, що була жертвою домашнього насилля, тому й розлучається з Джонні Деппом. Чимало хейтерів стали на захист красуні, а репутація актора одразу ж погіршилась.

До теми: Оприлюднили листування Джонні Деппа щодо Ембер Герд: Я спалю її труп

Однак вже в лютому 2020 року Джонні Депп спростував заяви колишньої коханої. Актор надав у суді записи розмов з Ембер Герд, на яких чути, як вона зізнається, що була ініціаторкою бійок у їхньому подружньому житті. Саме ці деталі повпливали на ставлення представників Disney щодо співпраці з Джонні Деппом.

Нещодавній поворот у судовій битві Деппа та шалена підтримка громадськості його змінили ставлення керівників Disney. Наразі вони лобіюють його повернення на знімальний майданчик,
– розповів інсайдер.

За неофіційними даними, голлівудський Джек Горобець розглядає пропозицію від авторів нової частини фільму "Пірати Карибського моря". Вона стане 6-ою за рахунком у популярній франшизі. Ще у жовтні інсайдери розповіли про заплановані зйомки, однак деталей сюжету ще досі не розкривають. Ймовірно, Джонні Депп зіграє другорядну роль, а у центрі фільму покажуть жінку-піратку. Проте ця інформація офіційно не підтверджена. Розробкою сценарію займаються Крейг Мазін і Тед Еліот. Прем'єра ж запланована на другу половину 2020 року.

Відомо, що вперше Джонні Депп приміряв образ капітана Джека Горобця у 2001 році. Тоді представники Disney розпочали створення успішної кінострічки "Пірати Карибського моря: Прокляття "Чорної перлини". Герой Джонні Деппа настільки яскраво виглядав у кадрі, що тисячі кіноманів стали прихильниками дотепного пірата.

Наразі франшиза нараховує 5 фільмів, які принесли мільйонні прибутки кіностудії. За кожну стрічку Джонні Депп отримував щонайменше 80-90 мільйонів доларів. Як переконують інсайдери, це було однією з причин, через яку Disney не одразу пропонували актору роботу.