Про це повідомляє видання Forbes. 16 листопада кінострічка "Джокер" зібрала понад один мільярд доларів у вьому світі. Цікаво те, що бюджет фільму склав 62,5 мільйона доларів

Читайте також: Що сталось із сусідкою Софі Дюмонд: автори "Джокера" відкрили секрет загадкового фрагмента

Таким чином "Джокер", який вийшов у прокат 3 жовтня 2019 року, став найбільш касовим фільмом в історії, що є знятим за коміксом.

Що таке фільм з рейтингом R? Стрічка з рейтингом R може містити сексуальні сцени, епізоди з вживанням наркотиків, нецензурну лайку, фрагменти з насильством тощо.

Додамо, що у перший вікенд "Джокер" зібрав найбільші касові збори (93,5 мільйона доларів), побивши рекорд "Венома". Кінострічка завоювала головний приз Венеціанського кінофестивалю та побореться за Оскар у кількох номінаціях.

Про що йдеться у "Джокері"?У центрі сюжету – історія одного з найвідоміших лиходіїв DC Comics. Події "Джокера" відбуваються у 1981 році, коли головний герой Артур Флекс мав невдалу кар'єру коміка і не міг знайти своє місце у суспільстві. Булінг, насмішки, відверті знущання змусили його кардинально змінити життя та поринути у світ злочинності і хаосу. Головні ролі у кінострічці зіграли Хоакін Фенікс, Роберт де Ніро, Зазі Бітц, Білл Кемп, Френсіс Конрой та інші. Прем'єра фільму "Джокер" в Україні відбулась 3 жовтня 2019 року.