Для зйомки кіноактор, відомий своїми комедійними ролями, постав у неочікуваному романтичному образі, який нагадував стиль кінця минулого століття. Характерна зачіска в стилі The Beatles, чорно-білі кольори та екстравагантні костюми, – все це про нову фотосесію Керрі.

Читайте також: З’явився трейлер серіалу "Жартую" з Джимом Керрі: відео


Джим Керрі для The Hollywood Reporter

У новому амплуа Джим Керрі нагадує шанувальникам знаменитого митця Енді Воргола. Автором зйомки став Остін Харграв. В інтерв’ю для глянцю зірка фільмів "Тупий і ще тупіший", "Ейс Вентура" і "Маска" розповів, що хоч комедійні фільми і принесли йому слав та багато грошей, але після них актор зовсім не хотів з’являтись в кіно.

Мій план не був приєднатися до Голлівуду, а зруйнувати його. Просто я більше не хотів бути в цьому бізнесі. Мені не подобалося те, що відбувалося, те, як корпорації все більше контролювали весь процес. Можливо, вплинуло і те, що мене потягнуло до живопису, тут немає ніякого комітету, який би говорив тобі, що треба зобразити на полотні,
– зізнався 56-річний Джим Керрі.

Нагадаємо, що останні роки для Керрі були важкими – його звинуватили у причетності до смерті його колишньої подруги Кетріони Уайт. Жінка вчинила самогубство у вересні 2015 після завершення стосунків з Керр, їй було 28 років. Причиною смерті стало передозування ліками. Але батьки Катріони подали в суд на Джима Керрі, звинувативши його в тому, що саме він постачав дівчині таблетки і підштовхнув до самогубства. Перед смертю дівчина залишила записку, в якій звинувачувала в своїй смерті Джима Керрі.