Про це свідчить допис знаменитості в Twitter.

У соцмережі Джим Керрі пояснив своє рішення. Актор зазначив, що це своєрідна акція протесту проти ігнорування керівництва Facebook загрози з боку Росії, яка проявилась під час виборів президента США. Через бездіяльність популярної соцмережі Джим Керрі також вирішив продати свої акції в компанії та закликав інших інвесторів повторити його вчинок.

Читайте також: Суд виніс вирок у справі Джима Керрі, якого звинувачували у смерті коханої

До твіту актор прикріпив картинку із зображенням засновника соцмережі Марка Цукерберга, поряд з яким намальований "дизлайк".

Я продаю свої акції Facebook і видаляю сторінку, тому що ця компанія нажилася на втручанні Росії у наші вибори, і вона досі практично нічого не зробила, щоб виправити ситуацію. Я закликаю всіх інвесторів, хто піклується про наше майбутнє, робити те ж саме,
– написав Джим Керрі.

Нагадаємо, що у Facebook є докази втручання Росії у президентські вибори у США, перемогу на яких здобув Дональд Трамп. За даними представників соцмережі, низка рекламних оголошень були розміщені напередодні політичної події. Під час президентських перегонів у США російську політичну рекламу побачили 126 мільйонів користувачів цієї соціальної мережі.