Про це модель розповіла на своїй сторінці в Instagram. Джіджі опублікувала пост-звернення до шанувальників і фотографів, у якому повідомила про несправедливість, з якої їй довелося зіткнутися.

Читайте також: Джіджі Хадід знялась в екстравагантній рекламі Moschino в дусі 1950-х: перші фото

Хадід заявила, що на неї подав до суду папараці, який побачив, що модель виклала у своїх соціальних мережах фото його авторства, не підписавши його ім'я.

На знімку, який Джіджі вже видалила, вона сама позувала на виході з одного зі світських заходів.

Вчора я дізналася, що на мене подають до суду через мій останній пост в Instagram. Фото зробили папараці минулого тижня на вулиці. Знімки - це частина моєї роботи, а фоторепортери заробляють собі на хліб. Я посміхаюся на фото, тому що це відповідає ситуації. Зазвичай все буває інакше: це відбувається тишком-нишком і порушує моє право на особисте життя. Ці люди заробляють на нас кожен день, вони легально переслідують нас вдень і вночі, вичікуючи нашого виходу з дому...Я хочу просто жити нормальним життям. А тепер хтось зібрався судитися зі мною через фото, яке у вільному доступі було в Інтернеті без вказівки авторства. Фото, за яке комусь вже заплатили. Це так безглуздо,
– наголосила вона.

Дівчина додала, що вона взагалі не уявляє, хто зробив цей знімок, адже десятки папараці постійно переслідують зірку.

"Якби він залишив коментар, я б його зазначила", – додала Хадід.

Інші знаменитості підтримали модель у коментарях. Серед них – Емілі Ратаковскі, Белла Хадід, Рубі Роуз, Кайлі Дженнер, Кендіс Свейнпол і Жизель Бундхен. А Хлое Кардашян зізналася, що вже сотні разів судилася з цього ж приводу.