Хвиля критики обрушилася і на редакторів глянцю, і на саму Джіджі, оскільки вона не обурювалася зйомкою, а, навпаки, залишилася нею задоволена. Спершу модель написала, що шалено радіє від фотосесії, а після скандалу видалила пост.

Читайте також: Батька сестер Джіджі і Белли Хадід звинуватили у згвалтуванні

Джіджі Хадід дуже затемнили шкіру на обкладинці Vogue

Джіджі Хадід видалила скандальне фото з Instagram

Тепер 23-річна Хадід вирішила вибачитися за невдалий знімок.

"Зрозумійте, я не контролюю знімальний процес. Бронзування і використання фотошопу – це фірмовий стиль Стівена Кляйна (автора зйомки – 24). Він використовує цей прийом у своїй роботі вже багато років. І я думаю, що головним завданням було показати мене інакше, креативно. Я згідна, що в кінцевому підсумку все було зроблено не зовсім правильно, критика була цілком обґрунтована.

Я хочу звернутися до всіх тих, кого образила ця обкладинка. Якби я могла контролювати весь процес, результат був би іншим. Сподіваюся, що це послужить прикладом для багатьох журналів в майбутньому", – виправдалася вона у Twitter.

Останнім часом Хадід потрапляє у скандали: на автограф-сесії моделі активістки влаштували протест проти Джіджі, звинувативши її у використанні хутра в гардеробі.

А також зйомку Джіджі і Белли Хадід для березневого номера британський Vogue розкритикували через те, що моделі позують повністю голими.