Як повідомляє People, пара розпочала свої стосунки ще 8 років тому. І хоч у 2017 році актор та модель вперше стали батьками, однак все до вівтаря Джейсон Стетхем та Розі Хантінгтон-Уайтлі не пішли. За словами манекенниці, це для неї не є пріоритетним. Таку ж думку має і Джейсон, переконує вона.

Читайте також: Розі Хантінгтон-Уайтлі показала рідкісний кадр з Джейсоном Стетхемом та сином

"Думаю, на все свій час. Ми дуже довго були зосереджені на своїй роботі, а потім народився Джек. Звісно, ми говоримо про це і чекаємо, коли прийде цей час. Але весілля не є для нас пріоритетом. Ми і так щасливі", – заявила Розі Хантінгтон-Уайтлі.

У розмові з журналістами модель дала неоднозначний коментар, натякнувши, що відкладене весілля може відбутись, коли її син підросте.

Думаю, буде весело, коли дитина трохи підросте і зможе взяти участь у весіллі,
– зізналась Розі Хантінгтон-Уайтлі.

Зазначимо, що нещодавно у ЗМІ повідомляли, що Джейсон Стетхем та Розі Хантінгтон-Уайтлі зіграють весілля 31 грудня. Однак нова заява моделі вщент зруйнувала сподівання прихильників пари. Однак чарівна Розі не стримувала свого захвату від коханого та зізналась, що він є чудовим батьком для їхнього 1-річного сина Джека.

"Він прокидається о 5 ранку і виконує всі свої батьківські обов'язки, завдяки чому я можу поспати зайву годину. Він дуже турботливий і чудовий батько. Мені пощастило, він прекрасний партнер", – додала Розі Хантінгтон-Уайтлі.