37-річна актриса в грудні 2017 роки народила третю дитину - сина Хайса. З того моменту пройшло всього 4 місяці, а Джессіка Альба працює не покладаючи сил, адже за словами зірки, після третьої дитини їй дуже складно привести тіло в форму.

Читайте також: Джесіка Альба показала, як проводить час із маленьким сином: зворушливе фото


Зараз актриса все ще ходить в просторих сукнях, але поступово скидає вагу, яку набрала за час вагітності. І в цьому їй допомагає спорт.

Після народження перших двох дітей дочок Онор Марі і Хейвен Гарнер Джессіка дотримувалася дієти "3 + 2 + 1" і займалася кожен день в залі, в той час, як її звичний режим складається з 3 тренувань в тиждень. І це все, щоб повернути тілу колишні форми. Актриса часто документувала свої виснажливі заняття фітнесом в соціальних мережах.

"Я намагаюся займатися спортом, але кожен раз вмовляю себе. Це, здається, єдине заняття на світі, яке наводить на мене нудьгу. Чим я тільки не відволікаюся на біговій доріжці: навушники, журнали, телевізор . Зате це дозволяє не дотримуватися суворої дієти. Все, що потрібно, не переїдати і час від часу тренуватися", – розповідає акторка.

Для того, щоб прити в форму мало лише спорту. І Джессіка ще після перших пологів звернулася до дієтолога Рамони Бранганза. Вона розробила для актриси план харчування, який 37-річна зірка дотримувалася і після другої вагітності, і зараз. Назва дієти "3 + 2 + 1" розкривається так: 3 повноцінних прийому їжі, 2 легких перекусу і 1 літр води в день.

"Абсолютно виключаємо з раціону фастфуд: солодощі, борошняне, соуси і сіль. Ми зробили ставку на свіжі і органічні продукти. Калорійність денного раціону в межах 1800 кілокалорій, під час грудного вигодовування плюс 500 кілокалорій в день," каже Рамона.

Крім того, актриса зізналася, що носила спеціальний корсет протягом 3 місяців після пологів. Такий корсет допомагає не тільки потіти в залі, а й просто підтримує корпус, допомагає не відчувати болю в спині, які неминучі після пологів.

"Я носила подвійний корсет вдень і вночі протягом трьох місяців. Це було важко, це не для всіх. Але жертви того варті", зізналася Джессіка.

Після народження сина Альба не могла повернутися в зал шість тижнів, але з лютого вона знову почала займатися фітнесом, і її режим став набагато складніше. В Instagram Джессіка поділилася, що після першого тренування її навіть знудило.


Варто додати, що акторка займається з гантелями, а також влаштовує тренування з вагою власного тіла, так як вважає їх найефективнішими.

"Так важко повертатися до колишнього режиму. Можливо хтось думає, що я занадто повільно приходжу в форму, але мій пульс тримався на позначці 180. Я не могла дихати", розповіла Альба в Instagram.