Ймовірно, у пари було побачення, бо голлівудські знаменитості виглядали дуже щасливими. Про це повідомляє The Daily Mail.

Журналісти помітили 27-річну Дженніфер Лоуренс та її майже вдвічі старшого бойфренда на вулицях Нью-Йорка. За словами очевидців, спершу пара повечеряла в одному з ресторанів, після чого мило погуляли на вулиці. При цьому режисер часто розповідав кумедні історії, а Дженніфер Лоуренс поряд сміялась.

Читайте також: Дженніфер Лоуренс сходила на побачення з продюсером з України, – ЗМІ

На побачення акторка вбрала чорні штани, туфлі на підборах та білий гольф. Чорне пальто та сумка довершили образ Дженніфер Лоуренс. На знімках видно, що знаменитість вбрала кепку. Ймовірно, вона взяла аксесуар у Девіда О'Расселла, який вбрав для зустрічі спортивний одяг.

Пара по-справжньому виглядала щасливо. Дженніфер Лоуренс навіть взяла під руку Девіда О'Расселла. Однак більше проявів симпатії вони публічно не проявляли.


Дженніфер Лоуренс та Девід О'Расселл


Зірка "Голодних ігор" на побаченні


Дженніфер Лоуренс засвітила нового бойфренда

Зазначимо, що Дженніфер Лоуренс познайомилась з режисером Девідом О'Расселлом у 2012 році. Тоді вони працювали над кінострічкою "Мій хлопець – псих", за який акторка отримала Оскар. Окрім цього, Дженніфер Лоуренс знімалась і в інших фільмах режисера, зокрема, "Афера по-американськи" та "Джой".

Наразі інсайдери вже спростовують інформацію про нові стосунки Дженніфер Лоуренс.

Між ними немає особистих стосунків. Вони просто друзі і колеги. Вони завжди разом працюють над новими проектами,
– запевнили джерела видання.

Однак варто зазначити, що під час стосунків з Дарреном Аронофскі акторка теж спершу все заперечувала. Тому є велика ймовірність, що зустріч Дженніфер Лоуренс та Девіда О'Расселла не є випадковою.