Протягом цілого року Дженніфер Лоуренс та Даррен Аронофскі приховували свої стосунки. Про те, що вони разом, офіційно стало відомо лише на прем'єрі картини "Мати!" в Нью-Йорку.

Читайте також: Ганебно і принизливо: Дженніфер Лоуренс розповіла про кастинги в Голлівуді

Голлівудська актриса і знаменитий режисер вперше тоді прийшли разом на світський захід. Тоді закохані не тільки з'явилися на червоній доріжці, тримаючись за руки, але і не випускали один одного з обіймів і з задоволенням позували фотографам.

Дженніфер Лоуренс та Даррен Аронофскі
Дженніфер Лоуренс та Даррен Аронофскі

Зі слів Дженніфер, вона одразу ж закохалася в Даррена, але спершу в них зав’язалася дружба, котра переросла в партнерство під час роботи над фільмом.

"А потім, коли фільм був закінчений, я сказала: "Ну що ж, ти – мій бойфренд". І він відповів: "Що ж, я – твій бойфренд", – розповіла акторка.

Тоді всім здалося, що в стосунках пари панують гармонія та щастя. Однак, за твердженнями інсайдера видання The Hollywood Reporter, творець картин "Реквієм за мрією" і "Чорний лебідь" і Дженніфер прийняли рішення розлучитися ще місяць тому.

Дженніфер Лоуренс та Даррен Аронофскі
Дженніфер Лоуренс та Даррен Аронофскі

Аронофскі Лоуренс мала нетривалий роман із Крісом Мартіном, а ще раніше – з британським актором Ніколасом Холтом. Аронофскі ж має 10-річного сина від нинішньої дружини Деніела Крейга, актриси Рейчел Вайс, із якою вони колись були заручені, але так і не одружилися.