Напередодні, 16 червня, весь світ традиційно святкував День батька. Чимало зірок вітали своїх татусів та чоловіків з цим прекрасним сімейним святом. Дженніфер Лопес також приєдналася до так званого флешмобу у соціальній мережі Instagram і опублікувала на своїй сторінці фото та відео з дітьми та колишнім чоловіком Марком Ентоні.

Читайте також: Відео дня: Дженніфер Лопес заспівала на одній сцені зі своєю донькою Еммою

Що цікаво, на одній зі світлин її екс-чоловік постав разом з їхнім сином та її теперішнім партнером Алексом Родрігесом. Схоже, обранці Дженніфер Лопес перебувають у дружніх відносинах.

Щасливий день батька для тебе! Еммі та Максиміліан люблять тебе дуже сильно! Дякую тобі за цих два красивих кокоси,
– написала під дописом голлівудська зірка.


Екс-чоловік Дженніфер Лопес з їхнім сином та Алекса Родрігеса / Instagram / @jlo

Також Дженніфер Лопес присвятила окремий допис своєму нареченому Алексу Родрігесу, з яким у них поки що немає дітей. Однак акторка часто оприлюднює світлини, на яких показує, як добре ладять її син та дочка з її майбутнім чоловіком. Тож, не привітати його з Днем батька вона не могла.

Наскільки нам пощастило мати тебе у нашому житті. Ти не тільки змушуєш нас усміхатися щодня, ти допомагаєш нам бути найкращими ... Я не можу передати тобі те, що ти означаєш для мене, Макса та Еммі! Будучи батьком для Таші і Елли, це також є однією з моїх найбільших радощів, їм так пощастило називати тебе татком! Ми всі так любимо тебе! Щасливого дня батька,
– написала Дженніфер Лопес, звертаючись до Алекса Родрігеса.