Про це пара розповіла для Vanity Fair.

На своє перше побачення Лопес і Родрігес домовилися зустрітися в ресторані в Лос-Анджелесі, але розмова чомусь між ними не клеїлася.

Читайте також: Дженніфер Лопес з коханим знялися для журналу і дали перше спільне інтерв'ю

"Він був таким балакучим! Я думала, що сама буду багато говорити, але я просто слухала. А він розповідав про плани, про відхід з бейсболу, про те, як мріяв знову одружитися, – про речі, які на першому побаченні зазвичай не обговорюють", – поділилася Лопес.

За словами Родрігеса, спершу він не розглядав зустріч зі співачкою як побачення, однак в якийсь момент Лопес заявила йому, що ні з ким не зустрічається. І тут він раптово вирішив взяти ініціативу в свої руки. Він пішов в туалет, набрався там сміливості і відправив їй повідомлення.

Там було написано: "Ти просто неймовірно сексуально виглядаєш". Відразу після цього спрацювала пожежна сигналізація, і нам довелося евакуюватися,
– пригадала Лопес.

Як відомо, закохані спортсмен та актриса познайомилися 12 років тому, але роман завели тільки взимку 2017-го. Обидва підкреслили, що якби стали зустрічатися ще на початку свого знайомства, то навряд чи у них щось вийшло.

Нагадаємо, що нещодавно екс-дівчина Алекса Родрігеса, Лорен Хантер, в одному з популярних видань розповіла, як він зраджує співачці Джей Ло. Проте, судячи зі світлин, в пари стосунки не змінились і все активніше розвиваються.