Про це вона розповіла в нещодавньому інтерв’ю для Glamour.

48-річна Еністон, перебуваючи у другому шлюбі з кіноактором Джастіном Теру, наголосила, що вона втомилась слухати плітки про її вагітність, які жодного разу не виявились правдою.

Я б взагалі заборонила ЗМІ використовувати мою фотографію з рукою на животі, яку підписують "Нарешті-то вагітна!". Ні, я не вагітна, це просто моє тіло. Можливо, я з'їла щось зайве або у мене просто здуття живота, а люди просто беруть твоє фото і складають під нього історію,
– обурилася Еністон.

Еністон також зазначила, що це не просто розпускання чуток, але і вторгнення в чуже особисте життя. Вона наголосила, що бажання мати або не мати дітей – особиста справа кожного, і ніхто не має права засуджувати людину тільки за те, що у нього їх немає.

"Дитина – це особиста справа пари, яка збирається його завести, і нічиє більше. Мої уявлення про те, що таке щаслива і наповнена життя можуть відрізнятися від уявлень інших людей. У кожного адже вони свої. І ніхто не в праві судити когось іншого за будь-якої вибір. Ніхто не знає, що відбувається в чужій сім'ї , і неважливо – є там діти чи ні. Це дуже непроста тема. Особливо для мене ", – додала зірка.

Читайте також: Чому Джастін Теру не потрапив в "Друзі" до Дженніфер Еністон: іронічна історія