Протягом багатьох років Дженніфер Еністон переслідують чутки про безпліддя, однак зірка досі не підтвердила цю інформацію. Ймовірно, вона втомилася від невдалих шлюбів і вирішила удочерити дівчинку з одного з дитячих будинків. Про це повідомляє іноземне видання GossipCop з посиланням на Globe.

Читайте також: Як Дженіфер Еністон відреагувала на чутки про новий роман Бреда Пітта: несподівані дані

Як повідомляє джерело, нещодавно акторка відвідувала дитячі будинки у Мексиці. І в одному з притулків просто закохалася в річну дівчинку з темними очима і довгими віями. Аби якомога швидше забрати дитину додому, вона доручила справу своїм адвокатам, аби вони зібрали необхідні документи.

Що відомо про стосунки Дженніфер Еністон? 49-річна актриса, ім'я якої відоме на весь світ, так і не зазнала щастя материнства і вдалого шлюбу. Дженніфер Еністон була двічі заміжньою і двічі розлучалася зі своїми обранцями. У 2005 році вона розірвала шлюб з Бредом Піттом після 5 років подружнього життя. Протягом десяти років вона була в пошуках особистого щастя. У 2015 році вона заручилася з Джастіном Теру, однак до весілля справа так і не дійшла. На початку 2018 року пара повідомила про розрив стосунків.