Акторка опублікувала світлину в чорній масці та попросила фанатів не нехтувати правилами безпеки, адже від цього залежить здоров’я людей. Відповідний допис з’явився на особистій сторінці знаменитості в інстаграмі.

Читайте також Дженніфер Еністон розповіла про страждання через серіал "Друзі": Кричала на телевізор

"Я розумію, що маски незручні і некомфортні. Але хіба ви не відчуваєте, що гірше, коли підприємства закриваються, робочі місця втрачаються, медичні працівники відчувають абсолютне виснаження, жертвують своїми силами та здоров'ям, щоб зупинити пандемію. І так багато життів було забрано цим вірусом, тому що ми не робимо достатньо", – зазначила Еністон.

Акторка вважає, що деякі люди вкрай недбало ставляться до засобів захисту. За її словами, не потрібно політизувати питання і прикриватися "обмеженням прав", коли вас просять одягнути маску.

Я вірю в доброту людей і знаю, що ми всі можемо це зробити. У нашій країні є багато людей, які відмовляються зробити необхідні кроки для забезпечення безпеки одне одного. Здається, що люди стурбовані тим, що їх "позбавляють прав", коли їх просять одягнути маску. Ця проста і ефективна рекомендація політизується в шкоду життю людей. Але це не повинно бути приводом для дискусії,
– заявила Еністон.

В коментарях під світлиною акторку підтримали колега з серіалу "Друзі" Кортні Кокс, Дрю Беррімор, Ріта Вілсон, Джулія Робертс, Різ Візерспун та інші.

Що відомо про коронавірус у світі

За даними Worldometers, загальна кількість випадків зараження на 30 червня сягає 10 мільйонів 434 тисяч 900. Не впоралися з недугою та померли 508 843 людей, а 5 692 595 – одужали.

Країни з найбільшою кількістю інфікованих:

  • США – 2 683 239
  • Бразилія – 1 370 488
  • Росія – 647 849
  • Індія – 548 473
  • Велика Британія – 311 965.