Як повідомляють у US Weekly, ще перебуваючи у шлюбі з Еністон, Теру наштовхнувся на любовні записки екс-чоловіка Дженніфер Еністон – Бреда Пітта. Зі слів, які там були написані, він зрозумів, що вона зберігала їх протягом багатьох років.

Читайте також: Юзери кепкують про можливе возз’єднання Дженніфер Еністон і Бреда Пітта: курйозна підбірка

Він наштовхнувся на старі маленькі послання, написані Бредом. Це були маленькі записки з такими словами: "Ти виглядала добре сьогодні ввечері" або "Я вже скучив",
– розповів інсайдер видання.


Джастін Теру і Дженніфер Еністон

Відповідно, такі записки мали неабиякий негативний вплив на Теру. Еністон запевняла його не надавати цим посланням великого значення, Джастін все одно відчував невпевненість у їхніх стосунках.

Нагадаємо, Еністон і Теру почали зустрічатися в 2011 році, а через два роки заручилися, проте кілька разів переносили своє весілля. Після Дня Валентина зіркова пара сповістила про своє розлучення, однак в ЗМІ вже почались здогадки щодо неіснування їхнього весілля. Також ЗМІ вказували на слово, яке вжила Еністон, коли офіційно оголошувала про розрив із Теру. Вона сказала "separation", тобто розставання, а не "divorce", розлучення.