Коронавірус змусив світових зірок відмовитися від своїх планів, скасувати концерти та відпочинки. Знаменитості стараються дотримуватися карантину та закликають своїх прихильників до цього. До числа тих зірок, які підтримали введення заходів безпеки увійшла і зіркова пара Джастіна та Гейлі Біберів. Зіркове подружжя насолоджується часом, який може провести вдвох.

Читайте також: Репер Дрейк самоізолювався після зустрічі з хворим на коронавірус баскетболістом

Закохані не соромляться показувати свої почуття на широкий загал та часто публікують світлини, де демонструють свою любов та пристрасть. На своїй сторінці в інстаграмі артист поширив фото, на якому видно, як він з дружиною ніжно цілують один одного. Цей кадр ще раз доводить, що карантин – це чудова можливість побути з рідними людьми, відпочити від повсякденних справ та приділити час тим, хто дорогий серцю.

"Мій партнер по карантину", – коротко підписав публікацію Джастін.

Зазначимо, станом на 18 березня зафіксовано 200 126 випадків інфікування коронавірусом по всьому світу, з них 7 989 – летальні. Вдалося одужати 82 тисячам осіб. Задля збереження здоров'я та життя, людей закликають дотримуватися карантину та залишатися вдома.


Правила, які можуть врятувати життя / Інфографіка 24 каналу