На інстаграм-сторінці Джамала зізналась, що і досі її переповнює радість та гордість за зроблене. Вдруге в історії незалежної України кубок Євробачення прилетів до столиці. А вже за рік тисячі європейців приїхали до Києва, щоб стати очевидцями популярного конкурсу.

Дивіться також: Євробачення-2020: онлайн-трансляція першого концерту

Джамала не приховує, що після шоу отримала чимало привітань від своїх колег. Зокрема, її піснею захоплювалась Джоан Роулінг, а Джастін Тімберлейк написав українці повідомлення після фіналу Євробачення-2016.

"Євробачення стало крутим поштовхом для мене. Чи могла я подумати, що на своїх сторінках мене буде підтримувати авторка "Гаррі Поттера" Джоан Ролінг, вітати з перемогою Джастін Тімберлейк, згадає під час свого концерту про мою "1944" Адель, що я особисто почую від Шерлі Бассі слова захоплення? А зранку після шаленої ночі фіналу ви будете зустрічати мене в аеропорту. Звичайно, я і не думала про це. Я просто співала про те, що люблю", – поділилась Джамала.

Без сумніву, виступ Джамали на Євробаченні-2016 увійшов в історію міжнародного конкурсу. На фоні агресивної політики Кремля та анексії Криму трек "1944" змусив багатьох задуматись над подіями минулого та сьогодення. Символічно, в останньому етапі конкурсу Джамала змагалась з представником Росії Сергієм Лазарєвим та виборола перемогу.

Дивіться виступ Джамали на Євробаченні-2016: відео