На опублікованих фото Джамала позувала у довгому різнокольоровому сарафані вільного крою від вітчизняного бренду POUSTOVIT. Акцентом її образу стало глибоке декольте. Ніжний макіяж та круглі сережки додали жіночності вигляду артистки та підкреслили її вроду.

Читайте також: Джамала замилувала мережу новими чуттєвими світлинами

"Пошук нового почався для мене без перерви на "пісочок і море", я просто занурилася у студійну роботу. Доробляю пісню з одним чудовим електронним музикантом та пишу нові. На відпочинок поїхати поки не вдалося. "Ну, що ж", – подумала я! Завжди приймаю те, що мені дарує доля. Якщо ти кудись не встиг, не полетів, не поїхав – на те воля Всевишнього. Так буде краще!"– написала артистка до публікації.

Співачка також зізналася, що ніколи не могла собі дозволити завчасно планувати відпустку. Її друзі купували квитки у різні куточки світу за смішними цінами, бо робили це заздалегідь, а в неї так ніколи не вдавалось.

Наразі, коли Джамала стала щасливою дружиною та мамою, планувати стало ще важче. Потрібно враховувати багато моментів, адже робочі графіки чоловіка та її часто не збігаються, а з народженням дитини додалися нові умови – недалекий переліт та дитячий пляж. Джамала сподівається, що найближчим часом все ж таки зможе поїхати кудись відпочити. Та поки їй доводиться милуватись знімками колег та переглядати свої пляжні світлини.


Джамала у літньому сарафані / Instagram / @jamalajaaa


Джамала в яскравій фотосесії / Instagram / @jamalajaaa


Джамала / Instagram / @jamalajaaa