У своєму інстаграмі Джамала поділилася кадрами з осінньої родинної фотосесії. На фото вона постає в обіймах чоловіка Бейріка Сулейманова та разом з сином Еміром Рахманом. Автором світлин став фотограф Сейран Баккал.

Читайте також: "Ціна правди": Джамала записала саундтрек до фільму про Голодомор

Для зйомки зірка обрала ніжну сукню з квітковим принтом, чорний жакет та високі шкіряні чоботи. Цей образ досконало втілює жіночність Джамали. А самі кадри точно передають гармонію, яка панує в сім'ї народної артистки України.

Зараз просто хочеться зупинитись і залишити це тут,
– лаконічно прокоментувала співачка у своєму дописі.


Джамала з сином та чоловіком / Instagram /@jamalajaaa


Джамала на осінній фотосесії / Instagram /@jamalajaaa


Родинна фотосесія Джамали / Instagram /@jamalajaaa

Що відомо про особисте життя Джамали? Співачка протягом п'яти років приховувала стосунки зі своїм коханим. Він економіст родом з Сімферополя. Бекір молодший за співачку на сім років. Він хотів стати чоловіком зірки майже одразу після знайомства. Джамала відмовила бойфренду під час першого освідчення. На її думку, перед офіційним оформленням шлюбу пара мала б пройти через випробування часом. Закохані одружилися в квітні 2017 року. Урочиста церемонія одруження відбулася в Ісламському культурному центрі в Києві і відповідала усім кримськотатарським традиціям, адже вони дотримуються багаторічних канонів. Співачка обрала сукню з мереживом, яку для неї пошив і подарував грузинський дизайнер Бічола Тетрадзе. 27 березня 2018 року співачка народила Бекірові сина Еміра Рахмана.