Під час першої вагітності зірка працювала до останніх термінів, а після народження сина повернулась до концертів та гастролей. Зважаючи на шалений ритм життя та постійні стреси, для Джамали питання грудного вигодовування стало болісним. В інстаграм-профілі вона поділилась своїми переживаннями та пригадала, як впоралась з годуванням старшого сина Еміра.

До теми Змінюється кожен день: Джамала розповіла, як росте її новонароджений син

Звичний графік співачки змінила пандемія та карантинні обмеження ще до пологів. Тому в останні місяці вагітності Джамала відпочивала від концертів, виступів та постійних переїздів. Проте через попередній досвід матуся тривожиться й цього разу. Вона хвилюється, аби у неї не зникло молоко та ретельно слідкує за своїм харчуванням, щоб у новонародженого Селім-Гірая не було коліків.

Джамала пригадала, що сина Еміра вона годувала лише 7,5 місяців, адже активний робочий графік не дозволяв завжди бути поряд з сином. Зараз вона намагається уникати стресів, висипатися та правильно харчуватися.

Звичайно, я за ГВ, але це найскладніший момент у материнстві. Тут успіх залежить від двох людей – мами і малюка! Впливає твоє харчування… Я вже мовчу про стрес, недосип. Ти повинен бути як робот: п'єш літрами воду, фіточай,
– наголосила артистка.

Читайте також Наталка Карпа нагодувала доньку грудьми в громадському місці: фото розкритикували у мережі

Джамала зізналась, що годувала Еміра між саундчеками і концертами. Тому всі її думки у той період були поряд з дитиною. Вона навіть плутала значення слів під час розмови, чим викликала усмішку на обличчях знайомих. "Перші місяці життя малюка – найскладніші. Це час потрібен, щоб наситити своє дитинча всім необхідним, всі думки мами зайняті тільки цим", – написала виконавиця.