Генпродюсер російського телеканалу "Пятница!", на якому транслюють шоу "Орел і Решка" повідомив, що новими ведучими "морського сезону" та "Орел і решка. Росія" стали Марія Гамаюн та Ольга Антипова.

Читайте також: Регіна Тодоренко публічно вибачилась перед командою програми "Орел і Решка"

Відомо, що обидві ведучі народилися та проживають в Росії. Перші ефіри з їхньою участю можна буде побачити вже в березні 2018 року.

"Маша Гамаюн пройшла очний кастинг, затверджена в морській сезон і вже післязавтра летить на зйомки. Маша – не новачок, досвід у неї є. А ось у другій дівчини немає ніякого досвіду роботи ведучою. Вона народилася в Абакані, працювала викладачем гри на гітарі. Найближчим часом вона пройде навчання і дебютує в якості ведучої в фіналі нового сезону "Орел і решка. Росія". Пройти кастинг – це не перемога. Це всього лише початок великої роботи над собою", – йдеться в повідомленні.

Раніше було відомо, що для зйомок "зіркового сезону" творці шоу "Орел і решка" запросили скандальну українську співачку Світлану Лободу, а також екс-ведучу шоу "Хто зверху" на "Новому каналі" в Україні та учасницю російського Comedy Woman Катерину Варнаву. Їй СБУ заборонило в'їзд в Україну на 5 років тому, що її дії "суперечать інтересам забезпечення безпеки України". Разом з ними участь у шоу взяли також українські ведучі – Алан Бадоєв, Марія Івакова (вона раніше була ведучою шоу "Орел і Решка. Шопінг") і Коля Сєрга та російські артисти – Анфіса Чехова та Михайло Башкатов.

Нова ведуча шоу "Орел і решка" – Марія Гамаюн (фото)

Нова ведуча шоу "Орел і решка" – Ольга Антипова (фото)

"Орел і решка" – українська російськомовна розважальна телепрограма, яка виходить в Україні, Білорусі, Польщі, Росії та Казахстані, присвячена подорожам. Виходить на телеканалах "Інтер", "К1", "Пятница!", "TTV", "Білорусь-2" і "Сьомий канал".

В кожному випуску програми "Орел і решка" в подорож вирушає нова пара ведучих. Кожен з них повинен бути готовий до того, що в його розпорядженні опиняться лише сто доларів, а це означає – ночівлі в хостелах, вулична їжа і довгі піші прогулянки. Але, якщо фортуна виявиться прихильною, то золота карта дозволить ведучому влаштувати собі по-справжньому шикарні вихідні.