Як відомо, 17 квітня Двейн Джонсон втретє став батьком. Його громадянська дружина Лорен Хашіан народила дівчинку, яку назвали Тіаною Джа. Сам актор був присутній під час пологів, відтак ще з більшим трепетом ставиться як до своєї дівчини, так і до їхньої спільної дитини.

Читайте також: Вагітна Кейт Аптон показала округлий живіт в стильному костюмі: чарівні фото

Турботу та ніжність Двейн Джонсон показав на відео, яке опублікував у своєму блозі. На кадрах актор кумедно спілкується з малесенькою Тіаною Джа та ставить їй питання.

Хто найпривабливіший татусь в світі? Хто найкрутіший тато? А найрозумніший?
– з гумором питав Двейн Джонсон.

У відповідь актор отримував посмішку та мугикання донечки, що означало позитивну відповідь.

Таким милим спілкуванням Двейн Джонсон зачарував всіх прихильників у мережі. Не менш ніжним було й відео, на якому він тримає крихітну донечку Тіану та співає їй пісню.

Хто такий Двейн Джонсон?
Знаменитий актор та рестлер, який зіграв у кінострічках "Джуманджі: Поклик джунглів", "Форсаж", "Рятувальники Малібу", "Півтора шпигуна", "Зубна фея", "Відмина гора" та ін. Щодо особистого життя, то у 25 років Двейн Джонсон одружився з Дені Гарсія. Вже через 11 років пара оголосила про розлучення. Від першого шлюбу актор має доньку. Окрім цього, в стосунках з Лорен Хашіан Двейн має двох дітей.