Про це повідомляють на сайті видання.

Модель живе в Лос-Анджелесі протягом останніх десяти років і половину з них вона провела в пошуках ідеального житла для себе та своєї сім’ї. Тоді ж вона і познайомилась з дизайнером Мартіном Лоуренсом Буллардом, який і допоміг їй облаштувати будинок півтори роки тому. Її маєток – "це резиденція 1920-х років в Санта-Моніці, яка відображає дизайн іспанського колоніального відродження Лос-Анджелеса".

Читайте також: Алессандра Амбросіо з'явилась на червоній доріжці з новим бойфрендом

Мартін вмістив у цей проект багато кольору, фактури і життя. Я люблю екзотичні місця і він знає, як додати речам фантазії, які будуть імпонувати навіть дітям. Я родом з маленького містечка в Бразилії, і Санта-Моніка має подібну атмосферу. Я повинна була жити разом з пляжем, де-небудь, де би я відчувала запах океанського бризу. Це мій рай,
– щиро поділилась Амбросіо.

У свою чергу дизайнер Мартін називає її відчуття стилю в будинку як "бразильське бохо, яке зустрічається з рок-н-ролом в Каліфорнії".

"Ми хотіли зробити щось молоде та свіже не тільки для дітей, а й для Аллесандри. У неї неймовіро живий дух", – додав дизайнер.


Будинок Алессандри Амбросіо в Лос-Анджелесі

Амбросіо також зізналась, що коли вона постійно перебуває в дорозі, вона завжди мріє в такі моменти бути лише зі своїми дітьми. До слова, у неї від її екс-партнера Джеймі Мазура є двоє дітей – Аня Луїза і Ноа Фенікс.

Для Ані я створив тему панк-рок принцеси, в кімнаті якої стояло чорне ліжко з балками, прикрашеними гірляндами з рожевих перлів. Акварельна квартира Мерилін Монро, яка висить поруч з ліжком, натякає на схильність метарі і доньки дивитись класичні фільми. Спальня Ноа – це, буземовно, більше хлопчача справа, яка відрізнається камуфляжною стіною ручної роботи, моделями автомобілів і великою кількістю ніндзя,
– прокоментував свою роботу Мартін Лоуренс Буллард.


Кімната доньки Алессандри Ані


Кімната сина Алессандри Ноа

Більше фото гортайте у фотогалереї.