Святкування 55-річчя акторки відбулось у неділю, 16 червня. На святковий захід, який пройшов у маєтку Кортні Кокс, прийшли найближчі друзі знаменитості, серед яких – її колеги по серіалу "Друзі" Дженніфер Еністон та Ліза Кудров.

Читайте також: Дочка Кортні Кокс приміряла плаття мами 21-річної давності: фото

"Як мені пощастило відзначити день народження з вами! Я люблю вас, дівчатка. Дуже сильно!" – прокоментувала чуттєву зустріч Кортні Кокс.

У коментарях до фото чимало прихильників серіалу "Друзі" висловили сподівання, що автори кінострічки все ж дознімуть продовження відомої історії. Про перезапуск кінострічки вже кілька років говорять у ЗМІ. За словами Дженніфер Еністон, вона готова вкотре постати на телеекранах в образі Рейчел Грін. Підтримують таку ідею і Ліза Кадров та Кортні Кокс. А от чоловічий склад серіалу проти такої ідеї.

Всі дівчатка з радістю погодились зняти епізод з возз’єднанням. Однак, на відміну від нас, колеги-чоловіки не дуже зраділи такій ініціативі. Тому ми вирішили просто зробити римейк на серіал в стилі "Золотих дівчаток", в якому ми будемо старі і на візках,
– пожартувала Дженніфер Еністон.

Нещодавно Марта Кауффман – творець серіалу "Друзі" – заявила, що кіноманам не варто очікувати на продовження історії. За її словами, кінострічка має логічне завершення, відтак не слід "робити серію розчарувань".

"Є кілька причин. По-перше, шоу про той час, коли твої друзі – твоя сім'я. Зараз не той час. Якщо ми зберемо шість акторів знову, серце шоу зникне. По-друге, неясно, наскільки це буде позитивним. Людям подобається те, що вже завершилося, і треба залишити все так, як є, а не робити серію розчарувань", – поділилася Марта Кауффман.

Що відомо про серіал "Друзі"?Серіал "Друзі" отримав чималу популярність у 90-их. Однак і досі кіномани із задоволенням переглядають кумедні епізоди про Джої, Чендлера, Роса, Рейчел, Моніку та Фіббі.

За сюжетом, всі друзі живуть у Нью-Йорку та, як жителів мегаполісу, їх цікавлять декілька питань: де взяти гроші, як знайти своє місце в житті, де шукати своє кохання і як встигнути вчасно внести орендну плату за квартиру. Відтак головні герої серіалу потрапляють у курйозні ситуації, розважаються, закохуються і втрачають коханих, змінюють роботу та смакують каву в улюбленій кав'ярні поряд із домом. Кумедні історії "Друзів" підкорили світ, а остання серія, яка вийшла у травні 2004 року, розчулила всіх прихильників серіалу.