Про це розповів щасливий зірковий батько. Сергій Бабкін зізнався, що його син з'явився на світ о 9:52 в одній зі столичних клінік. Сніжана Бабкіна та новонароджений хлопчик почуваються добре.

Читайте також: Дружина Сергія Бабкіна показала округлий живіт в атласній сукні: фото

Як раніше анонсував Сергій Бабкін, він був присутній на пологах разом із дружиною. Артист підтримував Сніжану, а після народження дитини не стримав своїх сліз.

Сьогодні о 9:52 в київському пологовому будинку Сніжана Бабкіна народила сина. Вага малюка – 3,25 кілограма, ріст – 53 сантиметри. Сергій Бабкін був присутній на пологах і заплакав, коли взяв на руки сина. Малюк та його мама почуваються добре,
– йдеться в офіційній заяві.

Для своєї коханої Сергій Бабкін підготував романтичний сюрприз. У день народження сина він опублікував у мережі чорно-біле відео, в якому зачитав чуттєвий вірш.

Дивіться реакцію Сергія Бабкіна на народження сина: щемливе відео

До пологового будинку Сніжана Бабкіна потрапила напередодні. Акторка опублікувала фото з клініки, де постала у просторому вбранні та з округлим животом. Сніжана Бабкіна обрала приватну клініку, в якій вже народжували Світлана Тарабарова, Лілія Ребрик, Джамала, Валентина Хамайко.

Що відомо про четверту дитину Сергія Бабкіна? Український співак Сергій Бабкін до березня 2019 року приховував інформацію про вагітність дружини. Знамените подружжя оголосило про поповнення в сім'ї тільки на 7 місяці "очікування чуда". Це третя дитина у шлюбі зі Сніжаною: пара вже виховує 8-річну Веселину та 12-річного Артура. Окрім цього, співак має 12-річного Іллю від попередніх стосунків.

Перед пологами дружини Сергій Бабкін кардинально змінив імідж. Артист перефарбував волосся у сивий колір, який викликав шквал критики у мережі. На захист чоловіка стала вагітна Сніжана, яка заявила, що це одна слабкість, яку собі дозволяє співак. Окрім цього, вона додала: "Бабкін 11 років не п'є, розпрощався майже з усіма шкідливими звичками, не ходить з "мужиками" в баню, на футбол, риболовлю, не розважається ніде окремо від нас і т.д. Для жінки – це ідеальний варіант, так? Велика, щоденна робота, але який результат. І ось Бабкін, або ваш ідеальний чоловік каже: "Хочу змінити щось у своїй зовнішності" Ваша відповідь якою буде? Звичайно ж! І всі щасливі! А це ж найголовніше!"