Як відомо, урочисте вручення M1 Music Awards 2019 відгриміло 30 листопада. У Палаці Спорту зібрались чи не всі представники вітчизняного шоу-бізнесу, щоб підтримати своїх колег та позмагатись за престижні статуетки. І хоч подія пройшла 2 дні тому, зірки і досі продовжують ділитись із підписниками блогів ефектними знімками з церемонії.

Цікаво: Якими вбраннями вражали українські зіррки на M1 Music Awards 2019

Так, на фейсбук-сторінці Ірини Демічевої з'явились знімки з особливого вечора. На M1 Music Awards вона підтримувала свого чоловіка, який отримав одразу три статуетки: Монатік переміг у номінаціях "Співак року", "Кліп року" та Dance parade.

Для рідкісного публічного виходу Ірина Демічева обрала стильний світлий комбінезон з мережива. Вбрання підкреслювало її форми та мало досить пікантне глибоке декольте. До образу дружина Монатіка підібрала лаконічні прикраси і туфлі-човники. Ймовірно, авторами вбрання стали дизайнери Іван Фролов та Анна Лукашевич, яким Ірина Демічева подякувала у дописі.

Велика подяка і любов професіоналам своєї справи, справжнім чарівникам Івану Фролову та Анні Лукашевич. Ви не тільки шиєте приголомшливий одяг, костюми, які є витворами мистецтва, але й окриляєте людей, істинні терапевти краси!
– написала вона.


Дружина Монатіка на урочистій церемонії / Facebook / @irina.demicheva.5


Стильний образ Ірини Демічевої / Facebook / @irina.demicheva.5


Ірина Демічева у Палаці Спорту / Facebook / @irina.demicheva.5


Творча команда Монатіка / Facebook / @irina.demicheva.5