Про це вона заявила в інтерв'ю виданню Vogue Ukraine.

"Якщо Вова хоче, то і я готова", – цитує Бевзу статусний глянець.

Володимир Омелян і Світлана Бевза одружилися в розпал Євромайдану. Згідно фотосесії журналу Viva, торжество відбулося 3 грудня 2013 року. У червні 2014 року в США народився їх син Марк. Також у міністра є старший син Северин, який навчався в Австрії – у відкритій гімназії "Терезіанська академія" (Theresianische Akademie Wien).

Після випуску з гімназії Омелян-молодший живе в Лос-Анжелесі. Світлана Бевза – ідеальна кандидатура на роль першої леді. На відміну від Марини Порошенко, Бевза володіє ідеальним смаком і стриманістю стилю, а також природженим аристократизмом, ще більш підкресленим статусом її чоловіка: Володимир Омелян – виходець з давнього галицького роду.

Єдиним недоліком нової першої леді може стати її неоднозначне минуле, а також важкий характер. Близько знайомі Бевзи характеризують її як складну особистість (що, втім, характерно для будь-якого творчого людини), зарозумілу в ставленні до людей - останній недолік ще більше посилився після шлюбу з Володимиром Омеляном.

Володимир Омелян і Світлана Бевза

"Я думаю, що Світлану погубила зоряна хвороба. Так часто трапляється, це такий переломний момент зростання, коли ти з нікого перетворюєшся на публічну навіть в локальному масштабі особистість", – каже колишній інвестор бренду BEWZA Яна Бучко Однак ті недоліки, які терпимі для українського дизайнера, є неприпустимими для дружини президента країни.

Світлана Бевза – український дизайнер, спеціалізується на одязі в стилі мінімалізм. У 2016 році бренду BEVZA виповнилося 10 років.