Про це повідомляє Jetsetter.

Як повідомляють у джерелі, найзапекліша суперниця в Голлівуді Джолі почала розглядати участь у нових проектах і готова була зупинити свій вибір на одному з них, але за однієї умови. Партнером по знімальному майданчику повинен був стати Джеймі Дорнан, зірка еротичного блокбастера "50 відтінків сірого".

Однак, коли про це дізналася дружина Дорнана, вона заявила, що якщо чоловік погодиться на участь в роботі з Джолі, вона разом з дітьми в той же день виїде з будинку.

Нагадаємо, що слава розлучниці Джолі в Голлівуді закріпилась давно. До прикладу, під час зйомок стрічки "Забираючи життя" в 2004 році актриса закрутила роман з чоловіком Уми Турман Ітаном Хоуком. Такий роман закінчився розлученням і самої зіркової пари, і Джолі з Ітаном, тому що він зраджував одночасно ще з одною актрисою Джен Перцоу.

Всім відомий роман, що почався на зйомках у фільмі "Містер і місіс Сміт" з Бредом Піттом закінчився не лише розлученням Пітта з дружиною Дженіффер Еністон, а й одруженням з самої Джолі. Проте шлюб тривав не довго і у вересні 2016 року зіркова пара гучно розлучилась.

Читайте також: Анджеліна Джолі змінює життя: як виглядатиме новий особняк акторки