Впродовж місяця світова спільнота насолоджувалася ідилією колишнього голлівудського подружжя разом з їхніми спільними дітьми. Брюс Вілліс весело проводив час з ексобраницею без дружини Емми Хемінг-Вілліс, яка, за збігом обставин, не змогла вчасно вилетіти з Лос-Анджелеса. Проте вже вчора, 4 травня, кохана знаменитого актора опублікувала в інстаграмі спільні фото з чоловіком і донькою.

До теми Демі Мур з ексчоловіком Брюсом Віллісом розвеселили фанів кумедним танцем: відео

41-річна британська акторка та модель показала, як разом сім'єю катається на квадроциклах. Вони насолоджувалися активним відпочинком серед розкішної природи. Судячи з соцмереж дорослих доньок Брюса Вілліса від першого шлюбу з Демі Мур, вони вирушають на прогулянки великою компанією, а Емма не ревнує чоловіка до попередніх стосунків.

Слід зазначити, що Еммі Хемінг-Вілліс вдалося переїхати до штату Айдахо напередодні дня народження молодшої доньки Евелін. Зіркові батьки зуміли організувати для дівчинки справжнє свято, адже своє шестиріччя вона вона провела у дружньому родинному колі.


Дружина Брюса Вілліса воз'єдналася з ним у будинку його колишньої / Фото: Instagram Stories / @emmahemingwillis

Брюс Вілліс з донькою Евелін / Фото: Instagram Stories / @emmahemingwillis


Брюс Вілліс з доньками від першого шлюбу / Фото: Instagram Stories / @buuski
Нагадаємо, що дружина та діти Брюса Вілліса мали б вилетіти з Лос-Анджелеса до штату Айдахо разом з актором. Проте одна з дівчаток наступила на голку в парку й травмувала ногу. Емма вирішила не ризикувати здоров'ям дитини та обстежитися в лікаря, а поки чекала результатів медичного огляду – всі заплановані рейси у країні скасували через посилення карантину.
Варто зазначити, що раніше в інстаграм-профілі Емми Хемінг-Вілліс з'являлися спільні фото з Демі Мур з нагоди святкування знакових для родини подій. Проте нині невідомо, як вплине тривале перебування під спільним дахом на жінок. А дорослі доньки голлівудських акторів не поспішають публічно висловлювати радість від приїзду мачухи.