Влад та Лілія не часто діляться спільними світлинами, проте інколи вони з радістю показують шанувальникам результати фотосесій, де постають неймовірно щасливими та закоханими. На особистій сторінці зіркової дружини в інстаграмі з'явився ніжний допис із зворушливими знімками.

Читайте також Стосунки з дружиною на карантині та виховання сина: Влад Яма розповів цікаві подробиці

Думки Лілії Ями про сім'ю

Жінка зізналася, що для неї сім'я – це те місце, де завжди тепло та затишно. Там завжди зрозуміють, допоможуть і підтримають. Ліля вважає, що головне – знайти правильного партнера у житті та не поспішати в цьому.

А погода та температура вдома залежить від самої жінки, її прийняття та любові до себе. Тому, перш, ніж вимагати щось від партнера, потрібно почати з себе. Ключ до успіху – робота над собою,
– зазначила в публікації Ліля.

Чуттєві фото Лілі та Влада

На чорно-білих знімках, які з'явилися в мережі, пара зображена у ніжних образах. Подружжя позує, ніжно притулившись один до одного. На їхніх обличчях сяє усмішка, адже кохання з роками стає все сильнішим.

Вони обоє одягнені в клітчасті сорочки. На обличчі в Лілії бачимо насичений макіяж, а довге розкішне волосся красуня вклала рівно.


Чуттєве фото Влада Яма з дружиною / Instagram / @ liliya_yama


Влад Яма та його дружина Лілія / Instagram / @ liliya_yama