Їхні стосунки тривали чотири з половиною роки. Про це нещодавно заявив сам музикант. 48-річна кохана Сміта підтвердила цю інформацію в ефірі шоу Red Table Talk. Вона відвідала програму разом із Віллом.

До теми Дружина Вілла Сміта зраджувала чоловіку з молодим співаком: шокуюча реакція актора

Джада зізналася, що мала роман з Августом, але спростувала інформацію, що Вілл "благословив" їхні стосунки. Зірка зазначила, що на той час вона та Сміт розлучилися.

Єдина людина, яка може дати дозвіл в цьому конкретному випадку, – це я. Я закрутила цей роман, бо хотіла почуватися добре. Тоді мій психологічний стан був крихким. Ми з Віллом спробували все, що могли, щоб піти одне від одного, тільки щоб зрозуміти, що це неможливо,
– розповіла Джада.

Пікнетт-Сміт заявила, що протягом багатьох років вона не спілкувалася із музикантом. Жінка поставила крапку у стосунках та більше не хотіла повертатися до цієї історії. Тепер між нею та Віллом панує безмежне кохання, яке ніщо не зможе зруйнувати.


Вілл Сміт і Джада Пінкетт-Сміт / Фото: Getty Images

Зазначимо, Джада Пінкетт та Вілл Сміт одружилися в 1997 році. У подружжя народилося двоє дітей – син Джейден Крістофер Сайр Сміт та дочка Віллоу Камілл Рейн Сміт. Сім'я мешкає у приватному маєтку у Флориді. Також вони мають особняки в Лос-Анджелесі та Філадельфії.