Концертний директор та кохана Віктора Павліка активно розвиває особистий блог та відверто ділиться з фоловерами подробицями особистого життя. Проте Катерина уникає тему боротьби сина співака з раком. Після шквалу обурення, яке звалилося на пару після відмови Павла Павліка від лікування, в інстаграм-сторіс дівчина вирішила розповісти, як насправді батько допомагає онкохворому сину.

До теми Віктора Павліка засуджують за концерти через хворобу сина: дружина співака відповіла критикам

Дружина Павліка зізналася, якщо вони не демонструють стосунки зірки з 21-річним сином, то це не означає, що батько не підтримує нащадка. Катерина Реп'яхова переконана, що публічне висвітлення щемливої теми лише зашкодило б як Віктору, так і Павлу.

Як Віктор Павлік підтримує онкохворого сина?

Дружина артиста зізналася, що її чоловік постійно навідує Павла й турбується про нього. Після того, як хлопець не зміг пересуватися на милицях, зірковий батько придбав для нього візок, а весь період лікування возив до лікарів та доглядав за ним.

Він їздить, він турбується, він його миє, він носить на собі. Він його возить по лікарнях. Просто я вважаю, не варто розповідати про це, тим більше у своєму блозі,
– наголосила дружина Павліка.

Що відомо про хворобу сина Павліка?

Близько півтора року тому 21-річний Павло розпочав боротьбу з раком кісток. За цей час він пройшов 18 курсів хіміотерапії і курс променевої терапії. Проте хвороба так і не відступила, а лише продовжує прогресувати: ліва рука постійно болить, а зараз почали відмовляти пальці. Син артиста пересувається лише на візку.

Нещодавно син Віктора Павліка оголосив, що припиняє боротьбу з раком, адже вважає лікування безглуздим. Проте вже за кілька днів Павло заявив, що він не здався й "надалі боротиметься та житиме з вірою в свою перемогу над новим ворогом". Зараз лікарі та батьки погодилися дати можливість його імунітету відновитися.