Дрісдейл переїхав до Великобританії у 20 років. Все планувалось, як звичайний візит до родичів, але обернулось справжньою удачею для молодого фотографа, який марив професійним фото. Його запросили на навчання у престижний Гілфордській художній коледж, пише Cameralabs.

Читайте також: Щирі емоції та шалений апетит: кумедні фото собак, що намагаються піймати їжу в повітрі

Після двох років у Гілфорді йому пощастило ще раз. Перша "стаціонарна" робота, яку отримав Дрісдейл, був легендарний Vogue. А перше завдання – допомагати Сесілу Бітону фотографувати королівську родину у Букінгемському палаці.

Студія Vogue (у Лондоні – 24 канал) приймала Сесіла Бітона, Нормана Паркінсона і багатьох інших чудових людей. Для мене це була відмінна можливість ще й тому, що після війни дістати кольорову плівку було немислимо, а у Vogue був необмежений доступ до кольорової фотоплівки із США,
– згадував митець.

Фотограф взявся за фоторепортажі, рекламну та промислову зйомку. Його роботу розлітались світовими медіа, з'являлись на плакатах, книгах листівках тощо. Вдалось здобути і безліч професійних нагород, зокрема British Press Pictures of the Year і World Press Photo.

Попри всі здобутки, Дрісдейл запам'ятався широкому загалу світлинами тварин і дітей. Він майстерно вихоплював такі кадри з реальних життєвих ситуацій, які чіпляли своєю щирістю та добрим кепкуванням стосовно ракурсів.


Фото Джона Дрісдейла


Фото Джона Дрісдейла

"Діти та тварини дуже швидко втрачають до всього інтерес, тому необхідно отримати все, що можна, з блискавичною швидкістю. У мене завжди було кілька камер, заряджених плівкою і з налаштованими об'єктивами, щоб, якщо одна закінчиться, я міг відразу переключитися на іншу. Я не раз працював з помічниками, які прекрасно могли поводитися як з тваринами, так і з дітьми. Проте наступного разу це могло відбутися зовсім інакше: все складалося швидко і безконтрольно. У цілому, велика частка везіння", – пояснював свій успіх Дрісдейл.


Фото Джона Дрісдейла


Фото Джона Дрісдейла


Фото Джона Дрісдейла


Фото Джона Дрісдейла


Фото Джона Дрісдейла


Фото Джона Дрісдейла


Фото Джона Дрісдейла

Роботи Джона Дрісдейла: дивіться галерею

Всі фото – John Drysdale