Про хворобу доньки Міа Ферроу вирішила сповістити на особистій сторінці в твіттері. Акторка зазначила, що Квінсі була змушена погодитися на госпіталізацію 10 квітня після діагностування коронавірусу.

Читайте також Том Генкс, Ольга Куриленко та Лучіан Грейндж: які знаменитості захворіли на коронавірус

"Будьте такими добрими, помоліться за мою дочку Квінсі. Сьогодні у неї не залишалося вибору, крім того, як звернутися в лікарню за допомогою в боротьбі з коронавірусом", – написала Міа Ферроу.

На щемливе прохання багатодітної матусі відреагували тисячі стурбованих прихильників та зіркових колег, серед яких музикант Джо Волш, акторка Джейн Лінч та продюсерка Джеміма Голдсміт. Всі вони бажають наснаги родині, міцного здоров'я та найшвидшого одужання для Квінсі.

Всиновлена донька Мії Ферроу одружена з чоловіком Етаном та виховує доньку Коретту.

Станом на 11 квітня від кількість інфікованих на коронавірус перевищила перевищила 1 мільйон 600 тисяч осіб по всьому світу. Саме США наразі перебуває на першому місці за кількістю підтверджених хворих на коронавірус – понад півмільйона заражених осіб. За останню добу в країні вперше померли більш ніж 2 тисячі чоловік від ускладнень, викликаних COVID-19.


Симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 каналу