Відповідною інформацією Павло Зібров поділився з прихильниками на інстаграм-сторінці. За його словами, Діана взяла участь у стильній фотосесії під час мандрівки до Лондона. Ймовірно, зйомка відбулась у присутності зіркових батьків, адже артист був у захваті від результату та не міг повірити, що світлини потраплять на перші шпальти глянцю.

Дивіться також: Вагітна донька Ольги Сумської показала фото з чоловіком

"Моя гордість, моя квіточка, моя кохана донечка Діана Зіброва вкотре порадувала мене! Вона стала обличчям січневого номера L’officiel Baltics. Звучить, правда? Ця фотосесія у Лондоні була чимось особливим для всієї нашої родини. Але ми навіть не очікували, що фото Діани поставлять на обкладинку! Бачити, як мрії твоєї доньки втілюються у дійсність – це надзвичайне відчуття. Але у цьому немає нічого неймовірного: Діана така сама працьовита та талановита, як і ми з Маринкою", – поділився Павло Зібров.

Це не дебютна зйомка Діани Зібрової. Українська красуня вже співпрацювала з FPost та брала участь у фотосесіях в Італії, Монако, Франції. Сама ж донька Павла Зіброва закликала інших дівчат втілювати свої мрії, адже незалежно від віку чи параметрів кожна може стати моделлю.

Для цієї зйомки Діана приміряла стильні зимові вбрання та позувала на фоні колоритних вулиць Лондона.


Донька Павла Зіброва / Instagram / @pavlo_zibrov


Стильна фотосесія Діани Зібрової / Instagram / @pavlo_zibrov


Діана Зіброва знялась у Лондоні / Instagram / @pavlo_zibrov


Павло Зібров похизувався успіхами доньки / Instagram / @pavlo_zibrov


Донька Павла Зіброва прикрасила глянець / Instagram / @pavlo_zibrov