Кілька місяців тому Евер Андерсон, яка є первістком Міли Йовович, вирішила кардинально змінити імідж. Школярка перефарбувала волосся у блакитний колір, що залюбки продемонструвала у мережі. Та поки хейтери засипали сторінку акторки гнівними коментарями, Евер Андерсон у такому іміджі знялась для нового випуску журналу Love Magazine.

Читайте також: Енріке Іглесіас та Анна Курнікова втретє стануть батьками, – ЗМІ

Відповідними знімками поділились представники глянцю та Міла Йовович. Акторка не приховувала своєї гордості за успіх її доньки та написала щемливий допис у мережі.

"Евер стала зіркою обкладинки Love Magazine. Незабутньо! Обкладинка і фотографії такі ж магічні, як і вона! Я так пишаюсь своєю маленькою казковою дівчиною, тому що вона не лише йде за своїми мріями бути актрисою, працюючи наполегливо, беручи участь у пробах і отримуючи дивовижні оцінки в школі… Колись, ми з вашим батьком завжди вчили, що мріяти про велике – лише невелика частина битви. Наполегливо працювати та дотримуватися дисципліни, щоб здійснити ці великі мрії – справжній секрет успіху, і ти це навчилася, дитино!" – написала Міла Йовович.

Та журналістів LifeStyle 24 вразив не тільки коментар акторки, але й неймовірна схожість Евер з Мілою Йовович.


Евер Андерсон і Міла Йовович / Instagram / @millajovovich​

Як відомо, Евер – не єдина донька голлівудської акторки українського походження Міли Йовович. Зірка також виховує 4-річну Дешіел та очікує на появу третього нащадка.


Сім'я Міли Йовович / Instagram / @millajovovich​