Одна із чотирьох доньок шотландського актора здивувала громадськість участю у зйомках для Playboy. Як і батько, 22-річна Клара Мак-Грегор має надзвичайну харизму, що простежувалась на пікантних знімках, опублікованих на сторінці в Instagram.

Читайте також: Кендалл Дженнер показала апетитні сідниці у сексуальному бікіні: фото 18+

Окрім особистого блогу дівчини, фото також з'явились в анонсі журналу Playboy. Представники видання по-особливому написали про новоспечену модель.

Знайомтесь, 22-річна жителька нью-йоркського Брукліна – Клара Мак-Грегор (чи варто казати, що вона ще й донька актора Евана),
– представили нову героїню глянцю.

Дівчина без зайвої скромності роздягнулась та спокусливо позувала перед камерою. Клара Мак-Грегор була абсолютно голою. Хвилясте біляве волосся не прикривало спокусливе тіло моделі.

Хоч Клара Мак-Грегор взяла участь у сексапільній фотосесії, вона зізналась, що більш привабливо почувається у звичайному одязі. Однак варто зазначити, що такий відвертий образ дуже пасував новоспеченій зірці Playboy.


Клара Мак-Грегор


Спокуслива зйомка для Playboy


Сексапільна Клара Мак-Грегор


Нова зірка чоловічого журналу

Зазначимо, у січні 2018 року Еван Мак-Грегор офіційно розірвав стосунки з художницею Ів Мавракіс, залишивши 4 доньок. Дві дівчини – біологічні нащадки актора – Клара і Естер. Ще двох дівчаток пара вдочерила. Ів Мавракіс після розлучення була не багатослівною, зазначивши, що засмучена всією ситуацією, яка склалась у їхній сім'ї.