Таллула Вілліс – наймолодша дочка Демі Мур та Брюса Вілліса. Вона також розвиває свою акторську кар'єру. Проте на відміну від численної сучасної молоді, дівчина показує своє життя у соціальних мережах зовсім не з гламурного боку.

Читайте також: Міла Йовович дозволила доньці кардинально змінити свій імідж: фото

Нещодавно вона розповіла про свою проблемну шкіру, яку лікує впродовж 5 років. Дівчина опублікувала відео, на якому демонструє червоні висипання на обличчі.

Замість того, щоб показувати себе у всій красі, я даю привід для пліток, демонструючи свій героїзм. Мої пори не функціонують належним чином, тому я прагну позбутися цієї рожевої горбистої шкіри,
– зізналася зіркова донька.

Реакція її підписників була неоднозначною. Дехто лишився у захваті від такої сміливості, інші ж висловилися критично і навіть порадили Таллулі ефективні лікарські засоби, які могли б допомогти.

Раніше Талула Вілліс зізналася, що вона переживала депресивний період в житті і навіть думала про самогубство. Таким зізнанням вона шокувала під веселим відео. Вона щодня боролася з собою, знаходячи привід для усмішки та світла.

Коли я знімала це відео, пам'ятаю, всі говорили, що хотіли б бути такими ж енергійними і вільними, як я. Але правда в тому, що на той момент я була вже як 3 місяці в найглибшій депресії і всерйоз замислювалася про самогубство,
– написала Талула.