Про такий випадок розповіли у Contact Music.

Як розповів кіноактор Метт Деймон, у квітні цього року він разом із дружиною та чотирма доньками відпочивали у Байрон-Бей. Тоді з ними проводили час і австралійський актор Кріс Хемсворта та його родина.

Читайте також: Топ-10 найвідоміших голлівудських татусів

"Австралія відома тим, що в ній живе багато отруйних штукенцій, та я говорю моїм дітям: "Не хвилюйтеся. Все в порядку." І Кріс такий: "О, з вами все буде гаразд. Ну ж бо, вперед." І мою доньку вжалила медуза", – поділився Деймон.


Метт Деймон і донька Стелла, яка постраждала від укусу отруйної істоти

Він зізнався, що це був один з найжахливіших моментів у його житті.

Це було щось страшне. Навіть Кріс сказав: "Друже, це найгірше, що я бачив у своєму житті." Тобто все було дуже кепсько. Вона трішки поплавала на дошці для серфінгу, була у воді на фут чи два від берега і воно в буквальному сенсі обкрутилося навколо неї. Я можу показати вам фото, від якого в вас голова піде обертом. Це були ніби червоні шнурки навкруг її тіла,
– пригадав збентежений актор.

Він додав, що ситуація з маленькою Стеллою була вкрай небезпечною, бо значна частина опіку припала на її груди. Місцеві жителі порадили негайно викликати парамедиків, бо в дівчинки міг розвинутися шок.


Ймовірні морські мешканці, які вкусили дівчинку: морська оса та кубомедуза (зліва і справа відповідно)

Рятувальники, що були на місці події, пояснили Деймону, що треба занурити Стеллу в гарячу воду та обережно губкою обмивати уражені ділянки. На щастя, це допомогло.

"Медузи фактично жалять тебе такими маленькими голочками. Це дуже боляче", – підсумував актор Метт.

До слова, в Метта Деймона та його дружини Лучіани є троє спільних дівчаток: 11-річна Ізабелла, 9-річна Джія і 7-річна Стелла. Також актор змалку виховуває доньку дружини від попередніх стосунків, Алексію, якій зараз вже 18 років.


Метт Деймон і його сім'я