Від самого народження популярна артистка ділилася фото з донькою, але ніколи не демонструвала її обличчя. Трішки більше Тарабарова показала прихильникам під час зворушливої зйомки з сином і донькою до дня Матері.

Проте у свій перший день народження маленька Марійка знялась в рекламі бренду дитячого харчування Milupa. Сама Світлана стала амбасадором цього ж бренду ще рік тому. У рекламному ролику співачка годує дитячим пюре та кашею свою маленьку доньку та сина Івана.

Рекламний ролик дитячого харчування Milupa: дивіться відео

Додамо, Milupa – це німецький бренд дитячого харчування, який уже понад 85 років дарує смак та користь натуральних продуктів дітям в Німеччині, Іспанії, Австрії, Греції, Чехії та інших європейських країнах. У світовому масштабі компанія почала завойовувати репутацію підприємства, яке приділяє велику увагу дослідженням та розвитку продуктів дитячого харчування. Сьогодні бренд Milupa присутній в більшості європейських країн.

Уся продукція бренду виробляється у Європі і проходить детальну перевірку від сировини до готового продукту, щоб відповідати суворим вимогам ЄС до дитячого харчування. Тому українські мами можуть бути впевнені в якості та безпечності продуктів, які вони дають своїм малюкам, а малюки можуть насолоджуватися різномаїттям смаків