Користувачі соціальних мереж полюбляють брати участь у флешмобах, і цього разу вони не втримались і самі наслідували приклад 74-річної кантрі-зірки в інстаграмі.

До теми: Назад у минуле: як голлівудські зірки виглядали 10 років тому

"Знайдіть жінку, яка може зробити все це", – підписала фотоколаж Доллі Партон.

Сенс такого колажу полягає в тому, що потрібно зібрати чотири власних фотографії, які би підходили для публікації у певних соціальних мережах.

  • Відомо, що LinkedIn – це соціальна мережа для пошуку і встановлення ділових контактів, тобто для роботи. Тому туди ідеально підійде ваше фото у діловому костюмі із впевненим поглядом.
  • Facebook – одна з найпопулярніших соціальних мереж, у яких користувачі публікують фото зі свого дозвілля, показуючи здебільшого ідеальний образ сім’янина.
  • Instagram – не менш популярна соціальна мережа, де ви можете залишати свої фотографії з яскравих вечірок, приватних фотосесій чи інших подій, які би не зовсім підійшли під іншу соціальну мережу.
  • Tinder – знаменита соціальна мережа для знайомств з людьми, що перебувають недалеко від вас. Зрозуміло, що для приваблення партнерів користувачі часто викладають пікантні фото.

Пропонуємо переглянути, які відомі зірки долучились до інтернет-флешмобі та самим взяти у ньому участь!

Елен Дедженерес

Крістін Ченовет

К'яра Ферраньї

Дженніфер Гарнер

Керрі Вашингтон

Мінді Калінг

Майлі Сайрус