Різ Візерспун прожила у шлюбі з Раяном Філліппом дев'ять років та народила йому двох дітей – 20-річну Аву і 16-річного сина Дикона.

Читайте також: П'ятірка голлівудських красунь з України: що відомо про їхні секрети успіху

Головна блондинка Голлівуду вперше стала мамою у 23 роки. За словами Різ, вони з Раяном тоді обговорювали бажання одружитися, але Ава не була запланованою дитиною.

Коли дізналися про мою вагітність, питання було тільки одне – яку дату вибрати для проведення весілля, щоб живіт не виріс до цього часу вже до величезних розмірів. Звичайно, це був виклик. Два молодих актори, що прагнуть зробити кар'єру, і тут така справа – шлюб, народження дитини. Але ми тоді були так закохані і так вірили в наше спільне майбутнє,
– зізнається Візерспун.

Однією з причин складного розлучення у 2008 році, на думку Раяна, став вік ексзакоханих, адже вони почали зустрічатися молодими і недосвідченими. У 2011 році Різ вдруге вийшла заміж за голлівудського агента Джима Тота, якому в 2012 році народила сина Теннессі Джеймса Тота.

Популярна блондинка досить часто відвідує світські події. З часом акторці дедалі частіше складає компанію її старша дочка Ава Філліпп, яку вважають повною копією Візерспун.

На честь 20-річчя Ави Філліпп редакція LifeStyle 24 пропонує переглянути знімки зі спільних виходів дівчинки зі своєю зірковою мамою Різ Візерспун.

Публічні виходи Різ Візрспун з дочкою:


Різ Візерспун і Ава Філліпп / Getty Images

Одного разу в інтерв'ю виданню E! News Різ Візерспун розповіла, що її дочку часто плутають з нею.

Люди постійно підходять до неї і вітають з прем'єрою або говорять, як їм сподобалася її, тобто насправді моя, остання роль,
– згадала зіркова мама.


​Різ Візерспун і Ава Філліпп / Getty Images


​Різ Візерспун і Ава Філліпп / Getty Images


​Різ Візерспун і Ава Філліпп / Getty Images


​Різ Візерспун і Ава Філліпп / Getty Images