На червоній доріжці Каннського кінофестивалю Сильвестер з'явився з дружиною, екс-моделлю Дженніфер Флавін та 20-річною дочкою Сістін Роуз.

Читайте також: Покликати заміж на Каннському кінофестивалі: як 63-річний мільйонер освідчився 25-річній дівчині

Як відомо, Сістін є другою донькою Сталлоне і будує модельну кар'єру. Для виходу 24 травня дівчина одягнула довгу золоту сукню з глибоким декольте, яка ідеально підреслила її фігуру. Завершили образ насичений макіяж з акцентом на очах та проста укладка волосся.

Не менш розкішно виглядала 50-річна Дженніфер Флавін в обтислому платті з металевим ефектом, що прикрашене чорними квітами.

Сам актор, що виконав роль Джона Рембо у новій частині фільму, радісно позував перед об'єктивами фотографів, демонструючи свою красиву дружину і дочку.


Сістін Роуз Сталлоне, Сильвестер Сталлоне і Дженніфер Флавін / Getty Images


Сістін Роуз Сталлоне / Getty Images


Сістін Роуз Сталлоне і Дженніфер Флавін / Getty Images

Що відомо про Каннський фестиваль?Це міжнародний кінофестиваль, який проводиться щороку у курортному місті Канни (Франція, Лазуровий берег). Вперше його провели у 1939 році й відтоді щороку у травні відбувається одна з наймасштабніших кіноподій світу. Фестиваль, зокрема, входить до так званої "Великої п'ятірки" (Big Five) найпрестижніших кінофестивалів (разом із фестивалями у Венеції (Італія), Берліні (Німеччина), Санденсі (США) та Торонто (Канада). Близько 35 тисяч професіоналів з різних галузей приїжджають у Канни, щоб оцінити кінострічки або отримати нагороди.

Найвищою нагородою Каннського фестивалю є "Золота пальмова гілка", а другий за рангом приз – "Гран-прі". Щодо програми фестивалю, то впродовж 10 днів відбуваються десятки показів, які представлені у наступних категоріях: головна конкурсна програма, програма "Особливий погляд", позаконкурсна програма, спеціальні покази, програма короткометражних кіно та інші. Також щороку для Каннського фестивалю призначають нового очільника журі.