Попри шалену славу і багатомільйонні гонорари, його люблять за репутацію простого хлопця, що живе по сусідству. За свою 35-річну кінокар'єру Генксу вдалося не встрянути в жоден скандал.

Ще за кілька місяців до ювілею іменинник зізнався журналістам, що гучних святкувань не хоче.

Мій день народження – влітку, коли усі кудись розбрідаються. Цього дня я трохи покуняю і, можливо, вип'ю чудову бляшанку пива. А якщо хтось готує вечірку-сюрприз, то доведеться когось вбити,
– сказав актор.

Том Генкс почав грати у кіно на початку 80-их. Однак популярність прийшла у 88-му після комедії "Великий" – про хлопчика, який прокинувся у тілі дорослого.

Далі були не тільки комедії. Генкс вразив глядача у фільмі "Філадельфія", де зіграв адвоката-гомосексуаліста, хворого на СНІД. Задля переконливості для ролі йому довелося схуднути на 10 кілограмів. Справжній тріумф чекав на нього після картини "Форест Гамп". Ці стрічки принесли Генксу два Оскари поспіль за найкращі чоловічі ролі.

Зараз на рахунку актора понад півсотні кінокартин, більшість із них – культові. Він один із найдорожчих американських кінозірок. За фільм "Янголи і демони" Генкс отримав рекордні на той час понад 50 мільйонів доларів.

Попри психологічно важкі ролі, актор любить посміятися. Найперше – над собою. На одному із популярних американських шоу Генкс влаштував мінівиставу і спародіював свої найяскравіші образи.

З гумором ставиться навіть до діабету, який у актора виявили три роки тому.

Лікар сказав мені: якщо зможеш схуднути до ваги, яка була у старших класах, то діабет відступить. А я кажу: "Це для мене не варіант. В школі я важив трохи менше 50-ти кілограмів. Я не зможу так схуднути". Тож доведеться жити з діабетом,
– розповів актор.

Попри усі заслуги, зіркова хвороба оминула Тома Генкса. Актор не світиться на сторінках жовтої преси. Має славу зразкового чоловіка – уже 27 років одружений із Ритою Уілсон. Це один із найміцніших шлюбів у Голлівуді.