Допомагали українським артисткам два парфумери – Андреас Вільгельм та Жан Паскаль Осмонт. Вони – одні з десяти найкращих парфумерів світу. І вміють бездоганно підібрати аромат, який пасує кожній особистості.
Читайте також: 7 міфів про парфуми, які варто забути
"Спочатку, мені потрібно дізнатися про жінку чи чоловіка, для якого я створюю парфум. Це схоже на інтерв‘ю. Вони розповідають мені про своє життя, смаки, захоплення, улюблені аромати. Це дуже важливо. Лише після цього я берусь за роботу", – розповів парфумер Жан Паскаль Осмонт.
Ми багато розмовляли. Згадували дитинство. Ми навіть зачепили місце, яке викликало у мене найбільший резонанс по аромату. Я пригадую, що це була Польща. Це був монастир,
– додала співачка Наталка Карпа.
У створенні парфума за основу беруть декілька базових олій. Потім додають інші інгредієнти, щоб підкреслити запах. Співачка Катерина Бужинська понад півтори години чаклувала разом з паном Осмонтом. Артистка забажала створити особливий аромат для українських жінок.
Жан Паскаль Осмонт (праворуч) та співачка Катерина Бужинська (у центрі)
За словами пана Вільгельма, створення ароматів – справжнє мистецтво. До того ж дороговартісне. Ціна невеличкої пляшки олії може сягати декілька тисяч євро. Але найважче – підібрати і створити комбінацію інгредієнтів. Навіть одна крапля може кардинально змінити запах.
Кожен парфум схожий на картину. Треба бути уважним до деталей і враховувати усі нюанси. Адже пам'ять на запахи одна з найсильніших. Над деякими ароматами я можу працювати до півроку,
– зазначив парфюмер Андреас Вільгельм.
Андреас Вільгельм (ліворуч)
А ще дуже важливо враховувати реакцію тіла. Адже кожен з нас має свій природний запах. Тому, щоб дослідити, як він поєднується із створеним ароматом, фахівці наносять невелику його кількість на руку. Чекають до півгодини. Потім перевіряють. Якщо запахи не дисонують, а навпаки посилюють одне одного, його розливають у флакони. Створений аромат називають іменем замовника.
Більше – дивіться у сюжеті.