У цей без сумніву святковий день, LifeStyle 24 вирішив нагадати вам тих котиків, які стали прикрасою легендарних фільмів та мультиків.

Читайте також: Як коти займаються йогою: курйозна добірка

Салем ("Сабріна юна відьма")

Отак, почнемо з дитинства. Всі пам’ятають цього іронічного кота, який дуже допомагав юній відьмі Сабріні. Однак насправді це чаклун, якого помістили в тіло тварини за те, що він спробував захопити світ. Наївний!

Найкращі моменти з котом Салемом – дивіться відео:

Гарфілд

Ще один неймовірно милий персонаж із дитинства. І це товстий, ледачий кіт, який лише те і робить, що їсть та знущається над своїм господарем. Тобто живе життям звичайного кота.

Читайте також: Коли коти стають "рідкими": весела фотодобірка

Смішний момент з фільму "Гарфілд" – дивіться відео:

Кіт Саймона

Уся мережа шаленіє від цього кота і ви, впевнені, також. Саймон – це голодний домашній кіт, який готовий піти на усе, аби його лише нагодували.

Читайте також: Чому коти так люблять ховатись у коробках

Кіт Саймона, 1 серія – дивіться відео:

Містер Бігглсворт ("Остін Павер")

Цей харизматичний кіт Доктора Зло пам’ятають усі. А ще краще пам’ятають оцю фразу: "Коли доктор Зло сердиться, то містер Бігглсвор засмучується. А коли Бігглсвор засмучується – люди ПОМИРАЮТЬ".

Фрагмент з фільму "Остін Павер" – дивіться відео:

Grumpy Cat

Цей кіт спочатку прокинувся зіркою інтернету, ставши одним із найпопулярніших мемів. А потім зіграв головну роль у фільмі. Одним словом: улюбленець публіки.

Фрагмент із фільму "Grumpy Cat" – дивіться відео:

Криволапик (Гаррі Поттер)

У книжці "Гаррі Поттер і в'язень Азкабану" Гаррі Поттер, Рон Візлі та Герміона Ґрейнджер побачили великого рудого кота в магазині "Магічний звіринець" на алеї Діаґон, куди завітали для того, щоб Рон показав спеціалісту свого старого пацюка – Скеберса. Кіт стрибнув на Рона, що обурило хлопця. Проте тварина дуже сподобалася Герміоні, тому вона його і придбала.

Що примітно, цей кіт був нізлом (розумна котоподібна істота).


Кіт Криволапик