Експедиції мандрівника, ведучого програми "Світ навиворіт" Дмитра Комарова тривають по декілька місяців. Коли він був холостяком, то не звертав уваги на це, а після одруження такі довгі подорожі даються важко.

Читайте також: Дмитро Комаров пояснив, чому досі живе в орендованій квартирі

Дмитро зізнається, що після весілля планує мандрівки так, щоб була можливість бачитися з дружиною. Звісно, що професія тревел-ведучого передбачає низку труднощів для подружжя і першим випробуванням для закоханої пара стала експедиція Дмитра Комарова до Китаю. Саме там він з літа до нового року разом із Олександром Дмитрієвим знімав новий сезон програми "Світ навиворіт".

На своїй інстаграм-сторінці Дмитро розповів, що тисячі кілометрів відстані між ним та Олександрою не стали перешкодою для кохання. Телеведучий любить свою роботу, а дружина у всьому підтримує його.

Практично весь тривалий період знімань ми з дружиною регулярно бачилися. Ми літали туди-сюди з літа до Нового року. Через місяць після початку знімань Саша прилетіла до мене в Китай, і ми навіть не зупиняли зйомки. Потім, ще за місяць, ми на 5 днів зустрілися в Таїланді, де провели неймовірну подорож "дикуном" по півночі, на кордоні з Бірмою і Лаосом. Потім я прилетів на день народження Саші і побув ще декілька тижнів на роботі, проконтролював процес обробки китайського матеріалу і підготовки випусків. Оператор Саша Дмитрієв теж провів час з сім'єю,
– написав Дмитро в публікації.

Також Комаров розповів, що секрет у боротьбі з довгою розлукою – це "крила кохання". Ведучий вважає, що для справжнього кохання відстань – це не перешкода.